سیستم گشت و نگهبانی پرتابل

سیستم گشت و نگهبانی پرتابل اوژن یک دستگاه پیشرفته با قابلیت تشخیص اثر انگشت است که برای مدیریت و کنترل عملکرد پرسنل واحد گشت زنی و حراست استفاده می‌شود.

سیستم گشت و نگهبانی پرتابل اوژن یک دستگاه فوق پیشرفته با قابلیت شناسایی اثر انگشت با تکنولوژی روز با قابلیت تشخیص اثرانگشت های مخدوش و یا ساییده شده می باشد.

این سیستم دارای حسگر اثر انگشت فوق پیشرفته و دارای مانیتور lcd به قطر 1.44 اینچ می‌باشد. این سیستم علاوه بر اثر انگشت قابلیت های متنوعی از قبیل استفاده نگهبانان امنیتی، نگهداری از تجهیزات، مسیرهای حمل و نقل، مسیرهای دور و ناهموار،ت ردد فروشندگان یک فروشگاه، مسیرهای خطرناک و … می‌باشد.

این سیستم در استفاده متداول و معمول خود جهت مدیریت پرسنل واحد گشت زنی و حراست جهت کنترل افراد، بابت چک کردن افرادی که جهت گشت زنی مشخص شده اند مورد استفاده قرار گرفته و این اطمینان را به مدیریت حراست می دهد که افراد تحت امر، مسیرهای پیش بینی شده را به دقت طی کرده و تمامی مکان ها از لحاظ امنیتی در ساعت های مشخص چک شده است، از دیگر قابلیت های منحصر به فرد سیستم گشت و نگهبانی اوژن قابلیت تشخیص اثر انگشت آن بوده که امکان واگزاری شیفت به شخص دیگر را غیر ممکن می‌سازد.

 

ویژگی های سیستم گشت و نگهبانی

سیستم گشت و نگهبانی یکی از کارآمد ترین سیستم های کنترل افراد حراست در زمینه انجام وظایف و جلوگیری از فراموشی کنترل مناطق مشخص شده می باشد.

گاهی نیاز داریم از عملکرد صحیح نگهبانان در زمان کاری آنها حصول اطمینان پیدا کنیم.

به همین جهت لازم است از وسایل و ابزارآلاتی استفاده کنیم که در این امر ما را یاری کنند.

سیستم گشت و نگهبانی اوژن گزینه‌ی بسیار مهمی برای انجام این کار می‌باشد.

توصیف سیستم گشت و نگهبانی:

برای استفاده از این سیستم به موارد زیر نیاز داریم:

  • سیستم گشت و نگهبانی اوژن
  • کابل بارگیری USB
  • شارژر منبع تغذیه
  • سیستم گشت زنی
  • نرم افزار
  • چک پوینت
  • کارت شناسایی و یا اگر سیستم به اسکنر اثر انگشت مجهز باشد از اسکن اثر انگشت استفاده می‌شود.

عملکرد سیستم:

عملکرد این سیستم بدین شکل می باشد: ابتدا توسط سرپرست تمامی افراد از طریق اثر انگشت،کارت و یا رمز به معرفی شده و محدوده برای آنها مشخص می شود.

در زمان گشت با تحویل گرفتن سیستم و زدن اثر انگشت و یا کارت و رمز سیستم کاربر را شناسایی کرده و شیفت کاری وی را فعال می‌نماید.

بهتر است از سیستم های دارای حسگر اثر انگشت استفاده کرده تا امکان شیفت دادن افراد در گشت زنی ها به جای یکدیگر به وجود نیاید.

نگهبان با دستگاهی که در دست دارد در مسیرهای از پیش مشخص شده حرکت کرده و شروع به گشت و نگهبانی می‌کند.

نکته مهم اینجاست که در مسیری که جهت گشت و نگهبانی از پیش مشخص شده سنسورهایی جایگذاری شده اند که نگهبان به محض رسیدن به این سنسورها باید دستگاه را روبروی آنها گرفته و با لرزش و نور سبزی که این وسیله از خود میدهد متوجه شود که این نقطه در دستگاه ثبت شده است.

سپس نگهبان حرکت کرده و تمامی مسیر را به همین منوال طی می‌کند. این اطلاعات ذخیره شده براحتی با استفاده از یک کابل USB روی یک کامپیوتر یا لپ تاپ منتقل می‌گردند.

اطمینان حصول کارکرد افراد:

بدین وسیله می‌توان از عملکرد صحیح نگهبان در عملیات گشت و نگهبانی اطمینان حاصل کرد.

به محض بارگیری اطلاعات از دستگاه، این اطلاعات به طور کامل از روی reader حذف می‌شوند و در سیستم شما ذخیره می‌گردند.

سیستم گشت و نگهبانی اوژن قابلیت ثبت 60000 پرونده را روی خود داشته و با توجه به وسعت مجموعه شما، می‌توان به صورت هفتگی یا ماهانه از اطلاعات آن گزارش گیری کرد.

برای بهبود مدیریت مسیرهای گشت زنی و موقعیت‌های بازرسی، میتوانید نقشه‌ی شرکت خود را به صورت یک فایل گرافیکی در نرم افزار گشت و نگهبانی وارد کنید.

پس از وارد کردن، می‌توانید ویژگی‌های خاصی را از طریق منو، مانند گشت زنی در یک ساختمان چند طبقه را برای سیستم تعریف نمایید.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه