درباره ما

شرکت حافظان حریم سپاهان با در اختیار داشتن کادری مجرب، متعهد و متخصص از سال 1390 در زمینه ساخت سیستم های امنیتی و حفاظتی در بخش کنترل تردد شروع به فعالیت نموده است.

این مجموعه به لطف خدا و با بهره گیری از توان نیروهای متخصص سعی برآن داشته تا بتواند در جهت بی نیازی کشور از واردات این محصولات، تکنولوژی ساخت سیستم های امنیتی و حفاظتی را داخل کشور بومی سازی نموده و در جهت احداث خط تولید این سیستم ها اقدام نماید و تاکنون توانسته 27 مورد محصول را با موفقیت طراحی و تولید نماید.

شرکت حافظان حریم سپاهان با حضور در پروژه های ملی ارگان های حساس کشور از جمله وزارت خانه ها و فرماندهی های نظامی و ارائه محصولات با کیفیت، توانسته خود را به عنوان یکی از پر آوازه ترین و مطرح ترین تولید کنندگان سیستم های امنیتی در کشور های همسایه معرفی نماید .

این شرکت همچنین درصد محصولات استراتژیک و high-tech امنیتی همچون سیستم های تشخیص مواد منفجره، سیستم های تشخیص مواد مخدر و…می‌باشد که انشاالله به زودی از آنها رو نمایی خواهند شد.

واحد تحقیق و توسعه این مجموعه به صورت مکرر در حال مطالعه، بررسی، آزمایش و تست سیستم های تولید شده قبلی در جهت بهبود عملکرد و خلق ایده های نو بوده که این مهم، پویایی و نشاط مجموعه را در پی دارد.

اعضای هیئت مدیره

علیرضا عظیمی

مدیرعامل

محمد عظیمی

رئیس هیئت مدیره

پرسنل

سجاد رفیعیان

مدیریت کارخانه

آینده روشن است

شرکت حافظان حریم سپاهان با توکل بر خدا و با استفاده از دانش و تخصص داخلی و همت مضاعف و رمز بی نیازی از بیگانگان، توانسته گامی مهم در جهت اعتلای میهن عزیزمان در این راستا بردارد.